Trening personalny

Czym jest trening personalny?

Trening personalny to trening opracowany indywidualnie dla Ciebie, dostosowany do Twoich potrzeb, celów i możliwości. Jest to praca z osobistym, doświadczonym trenerem, który poświęca czas jedynie Tobie. Trener personalny nie tylko ćwiczy z Tobą, dba o technikę i poprawność , ale także daje porady dietetyczne, motywuję Cię, monitoruje Twoje rezultaty i modyfikuje na bieżąco plan treningów, przez co osiąga się szybciej rezultaty. Dzięki pracy sam na sam z trenerem osiągniesz szybciej i łatwiej swoje cele. Trener patrzy całościowo i indywidualnie na Ciebie. Ponadto masz możliwość wyboru dnia i godziny treningu oraz pewność, że każda minuta będzie wykorzystana maksymalnie. Trening personalny to urozmaicone, ciągle nowe ćwiczenia, dobra zabawa i zastrzyk energii!
Pamiętaj, nie ma czegoś takiego jak uniwersalny czy idealny trening. To co działa na Twoich znajomych, wcale nie musi być odpowiednie dla Ciebie. Dlatego trening personalny jest tak skuteczny i szybki, ponieważ jest Twój i tylko Twój. Stworzony dla Ciebie i z myślą o Tobie, Twój – personalny!

Trening – kameralne studio Reactive.

Kameralne studio treningów personalnych i fizjoterapii „Reactive” powstało w 2017 roku. Dla trenujących do dyspozycji są dwie strefy treningowe, przebieralnie, prysznice oraz gabinet wraz z fizjoterapeutą. Jest to doskonałe miejsce dla osób które cenią sobie komfort, ciszę czy też dyskretność. Świetna atmosfera i profesjonalny personel pozwoli na jak najszybsze uzyskanie zakładanych efektów. Do studia dostęp mają jedynie osoby korzystające z treningów personalnych. Lokal położony w samym centrum miasta.
Dostępny parking na kilkanaście aut. Kontakt z trenerem 24h.